Saya Deri

Kurucusu Samet Yanık . . .

Hakkımızda

SAYA DERİ’nin kurucusu Samet Yanık, ilk olarak mesleğe işin mutfağından başlayarak şu anki haline gelmesinde büyük emekler vermiştir.

İzmir / Yeşildere’de Deri Sanayinde işin en temelinden başlayarak; derinin ham halde gelip son kullanıcıya hitap eden haline kadar olan bütün süreci bilen, bütün departmanlarında çalışan haliyle derinin kalitesini güvenilirliğini iyi bilen ustaların arasında bugünkü yerini almıştır.

2010 yılına kadar burada hizmet verdikten sonra buradan ayrılarak kendi işini kurmuş ve bu sektörün önde gelen firmalarından Gözder Deriyle ortak olmuştur.

2015 senesinde yeni bir atılım olarak sektöre SAYA DERİ’yi kazandırma adımını atmıştır.Hedefimizden bugüne İzmir’de ayakkabı sektörünün kalbi olan ışıkkentte SAYA DERi olarak geçmişten gelen bütün bilgi, güven ve tecrübelerimizle yolumuza devam ediyoruz.

Misyonumuz

En etkin sağlıklı uygulamalar ve yeni çözümlerle modayı yakından takip ederek popüler kreasyonlarımızla gerek  yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerimize sunmak ve sektörde iyi bir yer edinmektir.

Vizyonumuz

Çalıştığımız endüstriler içinde güvenilir ve tecrübeli bir tedarikçi olarak maksimum memnuniyet sağlarken yavaş ve sağlam adımlarla büyümeyi amaçlıyoruz.